100 thenje dhe shprehje filozofike

1. dubna 2013 v 12:25

SHPREHJE TE BUKURA PER JETEN,THENIE FILOZOFIKE,DOMETHENESE DHE ...


Shprehje dhe Thenie Nga Ramiz Karaeski-Ezel Bayraktar. 5,102 likes · 35 talking about this.
forum community shprehje te bukura per jeten,thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! fraza per Shprehje dhe Thenie Nga Ramiz Karaeski-Ezel Bayraktar | Facebook
Koha, e cila i ndryshon njerëzit, nuk ndryshon edhe imazhin që kemi ruajtur pre


THENIE FILOZOFIKE

shprehje filozofike.. | Facebook


Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net > Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin
Thenje popullore shqip! - Forumi Virtual
SHPREHJE TE BUKURA PER JETEN,THENIE FILOZOFIKE,DOMETHENESE DHE ...

100 thenje dhe shprehje filozofike


  • Thenje popullore shqip! - Forumi Virtual

Asnjeri nuk i meriton lotet e tua dhe kush i meriton, sigurisht nuk te ben te qashe. Fakti qe nje njeri nuk te don siç deshiron ti, nuk do te thote qe nuk
Mariglen Kokuja ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Mariglen Kokuja und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook ermöglicht den Menschen

100 thenje dhe shprehje filozofike

Mariglen Kokuja | Facebook
Secili prej nesh perdor shprehje te ndryshme ne jeten e perditcme. Ne kete teme mund te shkruani shprehjet popullore ( fjale te urta) qe perdorni,
Trembedhjete shprehjet per jeten nga.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama